Універсальна покришка Rubena RAPID на МТБ для поїздок і по ґрунтах, і по асфальтованому покриттю. Рекомендується для неагресивної їзди, найкраще працює на сухих дорогах. Підходить для дитячих велосипедів з розміром колес 24".
Малюнок протектора складається з блоків, що виступають, — це забезпечує хорошу прохідність і контрольоване управління велосипедом. Базовий компаунд довговічний і зносостійкий.
Хороший бюджетний варіант для неагресивних велопрогулянок по пересіченій місцевості та місту.
Характеристики
Розмір: 20x1.75x2 (47-406).
Рекомендований тиск: до 4,4 атм.
Навантаження: 78 кг.
Тип: жорсткий.
Компаунд: базовий (BC).
Конструкція: Classic.
EPI: 22.
Безкамерне використання: немає.
Колір: чорний.
Вага: 590 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | RUBENA |
| Вес | 637 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 20" (406мм) |
| Защита от проколов | нет |
| Компаунд | Basic |
| Максимальная нагрузка | 80 кг |
| Назначение покрышек | Детский велосипед |
| НаименованиеУкр | Покришка 20x1.75 * 2 (47x406) Rubena (RUBENA) RAPID V36 Classic чорна |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 22 |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 20" x 1. 75*2" (47x406) |
| Рекомендуемое давление | до 4,5 атм |
| Стикер | Новинка |
| Супер кешбэк | нет |
| Ширина покрышки | 47 мм (1.75") |
Покрышка 20x1.75x2 (47-406) Rubena RAPID V36 Classic, черная
- Модель: TIR-H7-13
- Наявність: Є в наявності
-
476.00грн.
- Без ПДВ: 476.00грн.

