Покришка з універсальним протектором для міста і туризму. Ідеальна для асфальтованого покриття, також відмінно працює на ґрунтових дорогах завдяки бічним шипам.
Гладка центральна доріжка сприяє хорошому накату, а бічні шипи забезпечують стійкість на ґрунтах і не дають велосипеду піти в занос при поворотах. Покришка виготовлена зі зносостійкого, довговічного базового компаунда і оснащена міткою міри стирання.
Хороший вибір для установки на дорожні й туристичні велосипеди.
Характеристики
Розмір: 20x1.75x2 (47-406).
Каркас: 22 TPI.
Навантаження: 70 кг.
Компаунд: базовий (BC).
Безкамерне використання: немає.
Рекомендований тиск: до 3,2 атм.
Колір: чорний.
Вага: 580 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | RUBENA |
| Вес | 580 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 20" (406мм) |
| Защита от проколов | нет |
| Компаунд | Basic |
| Максимальная нагрузка | 70 кг |
| Назначение покрышек | Детский велосипед |
| НаименованиеУкр | Покришка 20x1.75x2 (47-406) Rubena SHIELD V81 Clever Face Classic, чорна |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 22 |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 20" x 1. 75х2" (40x559) |
| Рекомендуемое давление | до 3,2 атм |
| Супер кешбэк | нет |
| Ширина покрышки | 47 мм (1.75") |
Покрышка 20x1.75x2 (47-406) Rubena SHIELD V81 Clever Face Classic, черная
- Модель: TIR-H7-02
- Наявність: Є в наявності
-
476.00грн.
- Без ПДВ: 476.00грн.

