Покришка Rubena SCYLLA для установки на підлітковий велосипед. Малюнок протекора підходить для їзди більшою мірою по ґрунтових дорогах, і меншою — по асфальтовому покриттю. Бічні шипи включаються в активну роботу, коли гума потрапляє на ґрунт — утримують велосипед при поворотах і не дають йому піти в занос.
Оптимальний вибір для активної їзди по ґрунтах з нечастими виїздами на асфальт.
Характеристики
Розмір: 20x1.90 (50-406).
Каркас: 22 TPI.
Навантаження: 85 кг.
Компаунд: базовий (BC).
Безкамерне використання: немає.
Рекомендований тиск: до 4,5 атм.
Колір: чорний.
Вага: 660 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | RUBENA |
| Вес | 660 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 20" (406мм) |
| Защита от проколов | нет |
| Компаунд | Basic |
| Максимальная нагрузка | 85 кг |
| Назначение покрышек | Детский велосипед |
| НаименованиеУкр | Покришка 20x1.90 (50-406) Rubena SCYLLA V75 Classic, 22 чорна |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 22 |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 20" x 1. 90" (50x406) |
| Рекомендуемое давление | до 4. 5 атм |
| Супер кешбэк | нет |
| Ширина покрышки | 50 мм (1.90") |
Покрышка 20x1.90 (50-406) Rubena SCYLLA V75 Classic, 22 черная
- Модель: TIR-C0-06
- Наявність: Є в наявності
-
493.00грн.
- Без ПДВ: 493.00грн.

