Покришка з універсальним протектором для міста і туризму. Ідеальна для асфальтованого покриття, також відмінно працює на ґрунтових дорогах завдяки бічним шипам.
Гладка центральна доріжка сприяє хорошому накату, а бічні шипи забезпечують стійкість на ґрунтах і не дають велосипеду піти в занос при поворотах. Покришка виготовлена зі зносостійкого, довговічного базового компаунда і оснащена міткою міри стирання.
Хороший вибір для установки на дорожні й туристичні велосипеди.
Характеристики
Розмір: 24x1.75x2 (47-507).
Рекомендований тиск: до 3,5 атм.
Навантаження: 91 кг.
Тип: жорсткий.
Компаунд: базовий (BC).
Конструкція: Classic.
EPI: 22.
Безкамерне використання: немає.
Колір: чорний.
Вага: 730 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | RUBENA |
| Вес | 730 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 24" (507мм) |
| Защита от проколов | нет |
| Компаунд | Basic |
| Максимальная нагрузка | 91 кг |
| Назначение покрышек | Детский велосипед |
| НаименованиеУкр | Покришка 24x1.75 * 2 (47x507) Rubena SHIELD V81 Classic Clever Face чорна |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 22 |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 24" x 1. 75*2" (47x507) |
| Рекомендуемое давление | до 3. 5 атм |
| Супер кешбэк | нет |
| Ширина покрышки | 47 мм (1.75") |
Покрышка 24x1.75x2 (47-507) Rubena SHIELD V81 Classic, Clever Face черная
- Модель: TIR-P2-02
- Наявність: Є в наявності
-
528.00грн.
- Без ПДВ: 528.00грн.

