Покришка Rubena SCYLLA для установки на підлтковий велосипед. Малюнок протекора підходить для їзди більшою мірою по ґрунтових дорогах, і меншою — по асфальтовому покриттю. Бічні шипи включаються в активну роботу, коли гума потрапляє на ґрунт — утримують велосипед при поворотах і не дають йому піти в занос.
Оптимальний вибір для активної їзди по ґрунтах з нечастими виїздами на асфальт.
Характеристики
Розмір: 24x1,90 (50-507).
Каркас: 22 TPI.
Навантаження: 104 кг.
Компаунд: базовий (BC).
Безкамерне використання: немає.
Рекомендований тиск: до 4,5 атм.
Колір: чорний.
Вага: 790 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | RUBENA |
| Вес | 790 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 24" (507мм) |
| Защита от проколов | нет |
| Компаунд | Basic |
| Максимальная нагрузка | 104 кг |
| Назначение покрышек | Детский велосипед |
| НаименованиеУкр | Покришка 24x1.90 (50x507) Rubena SCYLLA V75 Classic чорна |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 22 |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 24" x 1. 90" (50x507) |
| Рекомендуемое давление | до 4. 5 атм |
| Стикер | Новинка |
| Супер кешбэк | нет |
| Ширина покрышки | 50 мм (1.90") |
Покрышка 24x1.90 (50-507) Rubena SCYLLA V75 Classic, черная
- Модель: TIR-A6-01
- Наявність: Є в наявності
-
546.00грн.
- Без ПДВ: 546.00грн.

