Універсальна покришка для експлуатації як на асфальтованих, так і на ґрунтових сухих дорогах. Підходить для підліткових велосипедів.
Центральна частина не має високих виступів, що забезпечує хороший накат, а бічні ґрунтозачепи підвищують зчеплення покришки на пересіченій місцевості та в поворотах. Хороший вибір для міста й туризму.
Характеристики
Розмір: 24x1.90 (50-507).
Каркас: 22 TPI.
Навантаження: 85 кг.
Компаунд: базовий (BC).
Безкамерне використання: немає.
Рекомендований тиск: до 3,2 атм.
Колір: чорний.
Вага: 730 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | RUBENA |
| Вес | 730 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 24" (507мм) |
| Защита от проколов | нет |
| Компаунд | Basic |
| Максимальная нагрузка | 85 кг |
| Назначение покрышек | Детский велосипед |
| НаименованиеУкр | Покришка 24x1.95 (50x507) Rubena WINNER V45 Classic чорна |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 22 |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 24" x 1. 90" (50x507) |
| Рекомендуемое давление | до 3. 2 атм |
| Супер кешбэк | нет |
| Ширина покрышки | 50 мм (1.90") |
Покрышка 24x1.90 (50-507) Rubena WINNER V45 Classic, черная
- Модель: TIR-B9-08
- Наявність: Є в наявності
-
533.00грн.
- Без ПДВ: 533.00грн.

