Покришка призначена для використання на асфальті й твердому ґрунті, чудово підійде для міста та велопоходів. Неагресивний малюнок протектора забезпечить хороший накат, а водовідвідні канали мінімізують ризик аквапланування на мокрій дорозі. Рекомендуємо для тих, хто шукає недорогу і міцну покришку для встановлення на міські, а також туристичні велосипеди.
Характеристики
Розміри: 26x1 3/8 (37-590).
Конструкція: Classic.
Каркас: 22 TPI.
Навантаження: 101 кг.
Компаунд: базовий (ВC).
Безкамерне використання: немає.
Максимальний тиск: до 6 атм.
Колір: чорний.
Вага: 620 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | RUBENA |
| Вес | 620 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 26" (590мм) |
| Защита от проколов | нет |
| Компаунд | Basic |
| Максимальная нагрузка | 101 кг |
| Назначение покрышек | Город, туризм |
| НаименованиеУкр | Покришка 26x1 3/8 (37x590) Rubena HOOK V69 Classic 22 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 22 |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 26" x 1 3/8" (37x590) |
| Рекомендуемое давление | до 6. 0 атм |
| Супер кешбэк | нет |
| Ширина покрышки | 37 мм (1.45") |
Покрышка 26x1 3/8 (37-590) Rubena HOOK V69 Classic, 22
- Модель: TIR-40-04
- Наявність: Є в наявності
-
467.00грн.
- Без ПДВ: 467.00грн.

