Покришка з універсальним протектором для міста і туризму. Ідеальна для асфальтованого покриття, також відмінно працює на ґрунтових дорогах завдяки бічним шипам.
Гладка центральна доріжка сприяє хорошому накату, а бічні шипи забезпечують стійкість на ґрунтах і не дають велосипеду піти в занос при поворотах. Покришка виготовлена зі зносостійкого, довговічного базового компаунда і оснащена міткою міри стирання.
Хороший вибір для установки на дорожні й туристичні велосипеди.
Характеристики
Розмір: 26x1.50 (40-559).
Рекомендований тиск: до 5,5 атм.
Навантаження: 102 кг.
Тип: жорсткий.
Компаунд: базовий (BC).
Конструкція: Classic.
EPI: 22.
Безкамерне використання: немає.
Колір: чорний.
Вага: 650 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | RUBENA |
| Вес | 650 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 26" (559мм) |
| Защита от проколов | нет |
| Компаунд | Basic |
| Максимальная нагрузка | 102 кг |
| Назначение покрышек | Город, туризм |
| НаименованиеУкр | Покришка 26x1.50 (40x559) Rubena SHIELD V81 Clever Face Classic 22 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 22 |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 26" x 1. 5" (40x559) |
| Рекомендуемое давление | до 5. 5 атм |
| Супер кешбэк | нет |
| Ширина покрышки | 40 мм (1.50") |
Покрышка 26x1.50 (40-559) Rubena SHIELD V81 Clever Face Classic, 22
- Модель: TIR-32-22
- Наявність: Є в наявності
-
502.00грн.
- Без ПДВ: 502.00грн.

