Покришка Mitas SYRINX розроблена для їзди по асфальту. Відмінний вибір як для міських вулиць, так і для заміських трас.
Завдяки напівсліковому протектору ви зможете швидко набрати і легко утримувати швидкість, при цьому покришка має непогане зчеплення з дорогою. Базовий компаунд довговічний і зносостійкий.
Характеристики
Розмір: 26x1.50 (40-559).
Рекомендований тиск: до 5,5 атм.
Навантаження: 102 кг.
Тип: жорсткий.
Компаунд: базовий (BC).
Конструкція: Classic.
EPI: 22.
Безкамерне використання: немає.
Колір: чорний.
Вага: 560 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | RUBENA |
| Вес | 560 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 26" (559мм) |
| Защита от проколов | нет |
| Компаунд | Basic |
| Максимальная нагрузка | 102 кг |
| Назначение покрышек | Город, туризм |
| НаименованиеУкр | Покришка 26x1.50 (40x559) Rubena SYRINX V80 Classic 22 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 22 |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 26" x 1. 50" (40x559) |
| Рекомендуемое давление | до 5. 5 атм |
| Супер кешбэк | нет |
| Ширина покрышки | 40 мм (1.50") |
Покрышка 26x1.50 (40-559) Rubena SYRINX V80 Classic, 22
- Модель: TIR-32-23
- Наявність: Є в наявності
-
476.00грн.
- Без ПДВ: 476.00грн.

