Можна сміливо назвати цю покришку універсальною. Вона схожа на знамениту Schwalbe HURRICANE: також має безперервну центральну доріжку, що забезпечує неймовірний накат, яскраво виражений бічний протектор у вигляді шипів, які добре триматимуть в поворотах на сухій ґрунтовій дорозі. Це одна з найуніверсальніших і недорогих велошин.
Характеристики
Розмір: 26" x 1.90" (50 x559).
Корд: Wired (сталевий).
Тиск: до 4.5 атм.
Безкамерне використання: немає.
Колір: чорний.
EPI: 22.
Навантаження: 118 кг.
Вага: 710 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | RUBENA |
| Вес | 710 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 26" (559мм) |
| Защита от проколов | нет |
| Компаунд | Basic |
| Максимальная нагрузка | 118 кг |
| Назначение покрышек | Город, туризм |
| НаименованиеУкр | Покришка 26x1.90 (50-559) Rubena BLADE V83 Classic, чорна |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 22 |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 26" x 1. 9" (50x559) |
| Рекомендуемое давление | до 4. 5 атм |
| Супер кешбэк | нет |
| Ширина покрышки | 50 мм (1.90") |
Покрышка 26x1.90 (50-559) Rubena BLADE V83 Classic, черная
- Модель: TIR-A8-29
- Наявність: Є в наявності
-
546.00грн.
- Без ПДВ: 546.00грн.

