Покришка Mitas COBRA розроблена для асфальтованого покриття й буде ідеальна для поїздок по місту.
Низькопрофільний протектор забезпечує відмінне кочення і низький рівень шуму. Набрати й утримати швидкість не складе труднощів. Покришка краще працює в суху погоду, але якщо вам все ж треба буде проїхатися по мокрому асфальту, спеціальні канавки відведуть воду, щоб уникнути аквапланування.
Характеристики
Розмір: 26x1.90 (50-559).
Рекомендований тиск: до 4,4 атм.
Навантаження: 126 кг.
Тип: жорсткий.
Компаунд: RC.
Конструкція: Classic.
EPI: 22.
Безкамерне використання: немає.
Колір: чорний.
Вага: 760 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | RUBENA |
| Вес | 760 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 26" (559мм) |
| Защита от проколов | нет |
| Компаунд | Basic |
| Максимальная нагрузка | 126 кг |
| Назначение покрышек | Город, туризм |
| НаименованиеУкр | Покришка 26x1.90 (50x559) Rubena COBRA V58 Classic чорна |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 22 |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 26" x 1. 9" (50x559) |
| Рекомендуемое давление | до 4. 5 атм |
| Супер кешбэк | нет |
| Ширина покрышки | 50 мм (1.90") |
Покрышка 26x1.90 (50-559) Rubena COBRA V58 Classic, черная
- Модель: TIR-A8-36
- Наявність: Є в наявності
-
546.00грн.
- Без ПДВ: 546.00грн.

