Універсальна покришка для експлуатації як на асфальтованих, так і на ґрунтових сухих дорогах.
Центральна частина не має високих виступів, що забезпечує хороший накат, а бічні ґрунтозачепи підвищують зчеплення покришки на пересіченій місцевості та в поворотах. Хороший вибір для міста й туризму.
Характеристики
Розмір: 26x1.9 (50-559).
Каркас: 22 TPI.
Навантаження: 117 кг.
Компаунд: базовий (BC).
Безкамерне використання: немає.
Рекомендований тиск: до 4,5 атм.
Колір: чорний.
Вага: 750 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | RUBENA |
| Вес | 750 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 26" (559мм) |
| Защита от проколов | нет |
| Компаунд | Basic |
| Максимальная нагрузка | 117 кг |
| Назначение покрышек | Город, туризм |
| НаименованиеУкр | Покришка 26x1.90 (50x559) Rubena WINNER V45 Classic |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 22 |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 26" x 1. 90" (50x559) |
| Рекомендуемое давление | до 4. 5 атм |
| Стикер | Новинка |
| Супер кешбэк | нет |
| Ширина покрышки | 50 мм (1.90") |
Покрышка 26x1.90 (50-559) Rubena WINNER V45 Classic
- Модель: TIR-A8-22
- Наявність: Є в наявності
-
546.00грн.
- Без ПДВ: 546.00грн.

