Універсальна покришка з протектором, орієнтованим для поїздок як по сухих ґрунтових дорогах, так і по асфальтовому покриттю. Підійде для міста й туризму.
Дизайн протектора розроблений для легкого набору швидкості при хорошому зчепленні з дорогою. Центральна доріжка безперервна, що забезпечує хороше кочення по твердому покриттю, при цьому бічні шипи включаються в активну роботу, коли гума потрапляє на м'який ґрунт.
За захист від проколів відповідає спеціальний шар K-Guard — гума, посилена нитками Kevlar. Бічна поверхня також має додатковий гумовий шар Twin Skin. Це захист середнього рівня, його достатньо для неагресивного стилю їзди.
LAND CRUISER — ідеальний вибір для щоденних поїздок по місту та велопрогулянок поза ним.
Характеристики
Розмір: 26x2.00 (50-559).
Рекомендований тиск: 2,5-5 Bar.
Навантаження: 110 кг.
Тип: жорсткий.
Компаунд: SBC.
Версія: K-Guard.
EPI: 50.
Безкамерне використання: немає.
Колір: чорний.
Вага: 850 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | SCHWALBE |
| Вес | 850 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 26" (559мм) |
| Защита от проколов | KevlarGuard |
| Компаунд | SBC |
| Максимальная нагрузка | 110 кг |
| Назначение покрышек | Город, туризм |
| НаименованиеУкр | Покришка 26x2.00 (50x559) Schwalbe LAND CRUISER K-Guard HS450 B / B SBC |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 50 |
| Порядок сортировки | 2.5 |
| Размер | 26" x 2. 0" (50x559) |
| Рекомендуемое давление | до 5. 0 атм |
| Супер кешбэк | нет |
| Ширина покрышки | 50 мм (2.00") |
Покрышка 26x2.00 (50-559) Schwalbe LAND CRUISER K-Guard HS450 B/B SBC
- Модель: TIR-12-81
- Наявність: Є в наявності
-
801.00грн.
- Без ПДВ: 801.00грн.

