Покришка Mitas CHARYBDIS — відмінний вибір для встановлення на гірський велосипед.
Яскраво виражений малюнок протектора розроблений спеціально для ґрунтових доріг. Велика кількість шипів робить покришку дуже чіпкою. Крім того, шипи розташовані так, щоб бруд не забивався між ними, тому покришка самоочищається. Базовий компаунд довговічний і зносостійкий.
Покришка Mitas CHARYBDIS сподобається тим, хто шукає чіпку і міцну шину для поїздок по ґрунтових дорогах.
Характеристики
Розмір: 26x2.00 (52-559).
Каркас: 22 TPI.
Рекомендований тиск: до 4,2 атм.
Навантаження: 123 кг.
Компаунд: BC.
Безкамерне використання: немає.
Колір: чорний.
Вага: 870 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | RUBENA |
| Вес | 870 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 26" (559мм) |
| Защита от проколов | нет |
| Компаунд | Basic |
| Максимальная нагрузка | 123 кг |
| Назначение покрышек | Бездорожье |
| НаименованиеУкр | Покришка 26x2.00 (52x559) Rubena CHARYBDIS V76 Classic чорна |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 22 |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 26" x 2. 0" (52x559) |
| Рекомендуемое давление | до 4. 2 атм |
| Супер кешбэк | нет |
| Ширина покрышки | 52 мм (2.00") |
Покрышка 26x2.00 (52-559) Rubena CHARYBDIS V76 Classic, черная
- Модель: TIR-A5-20
- Наявність: Є в наявності
-
634.00грн.
- Без ПДВ: 634.00грн.

