Універсальна покришка на МТБ для поїздок і по ґрунтах, і по асфальтованому покриттю. Рекомендується для неагресивної їзди, найкраще працює на сухих дорогах.
Малюнок протектора складається з блоків, що виступають, — це забезпечує хорошу прохідність і контрольоване управління велосипедом. Базовий компаунд довговічний і зносостійкий.
Хороший бюджетний варіант для неагресивних велопрогулянок по пересіченій місцевості та місту.
Характеристики
Розмір: 26x2.00 (52-559).
Каркас: 22 TPI.
Навантаження: 119 кг.
Компаунд: базовий (BC).
Безкамерне використання: немає.
Рекомендований тиск: до 4,2 атм.
Колір: чорний.
Вага: 850 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | RUBENA |
| Вес | 850 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 26" (559мм) |
| Защита от проколов | нет |
| Компаунд | Basic |
| Максимальная нагрузка | 119 кг |
| Назначение покрышек | Бездорожье |
| НаименованиеУкр | Покришка 26x2.00 (52x559) Rubena RAPID V36 Classic |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 22 |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 26" x 2. 0" (52x559) |
| Рекомендуемое давление | до 4. 2 атм |
| Супер кешбэк | нет |
| Ширина покрышки | 52 мм (2.00") |
Покрышка 26x2.00 (52-559) Rubena RAPID V36 Classic
- Модель: TIR-A5-06
- Наявність: Є в наявності
-
581.00грн.
- Без ПДВ: 581.00грн.

