Kenda K831A — це універсальна покришка для гірських велосипедів (MTB), розроблена для початкового рівня, що забезпечує надійне зчеплення на ґрунті, а також довговічність, необхідну для щоденного катання.
Покришка має класичний агресивний, спрямований протектор із середньовисокими, часто розташованими шипами. Цей дизайн забезпечує добре зчеплення на помірно пухких поверхнях (сухий ґрунт, пісок, легкий гравій), а також прийнятний накат на твердому покритті. Це ідеальний універсал для MTB-велосипедів початкового та середнього рівня.
Низький показник TPI 22 вказує на товстий, міцний та важкий корд. Це забезпечує високу стійкість до проколів та винятковий термін служби. Це робить покришку ідеальною для агресивного використання та для райдерів, яким потрібна максимальна надійність, а не мінімальна вага.
Характеристики:
Розмір: 26x2.10 (54-559)
Рекомендований тиск: 40 - 65 PSI
Тип: жорсткий.
TPI: 22.
Безкамерне використання: немає.
Колір: чорний.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | Kenda |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 26" (559мм) |
| Защита от проколов | Базовая |
| Картинки | 23736786 |
| Назначение покрышек | Бездорожье |
| НаименованиеУкр | Покришка 26x2.10 (54-559) Kenda K831A, MTB 22tpi |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Ширина покрышки | 54 мм (2.10") |
Покрышка 26x2.10 (54-559) Kenda K831A, MTB 22tpi
- Модель: TIR-08-40
- Наявність: Є в наявності
-
453.00грн.
- Без ПДВ: 453.00грн.


