Покришка Mitas OCELOT V85 Classic розширить можливості вашого МТБ. Покришка відмінно працює у позашляхових умовах на твердих і середньо-твердих ґрунтах. Практично в будь-яких ситуаціях велосипед залишається керованим.
Протектор спроектований таким чином: центральні блоки формують доріжку, яка знижує опір коченню, а бічні шипи особливої форми забезпечують відмінне зчеплення з ґрунтовою дорогою. Геометрія протектора розроблена для хорошого самоочищення, що важливо при їзді по ґрунтах. Шина виготовлена на основі базового компаунда - міцної та надійної гуми. Антипрокольний захист гарантує довговічність покришки.
Характеристики
Розмір: 26x2.10 (54-559).
Каркас: 22 TPI.
Навантаження: 115 кг.
Компаунд: базовий (BC).
Безкамерне використання: немає.
Рекомендований тиск: до 3,8 атм.
Колір: чорний.
Вага: 870 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | RUBENA |
| Вес | 870 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 26" (559мм) |
| Защита от проколов | нет |
| Компаунд | Basic |
| Максимальная нагрузка | 115 кг |
| Назначение покрышек | Бездорожье |
| НаименованиеУкр | Покришка 26x2.10 (54-559) Rubena OCELOT V85 Classic, чорна |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 22 |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 26" х 2. 1" (54х559) |
| Рекомендуемое давление | до 3. 8 атм |
| Супер кешбэк | нет |
| Ширина покрышки | 54 мм (2.10") |
Покрышка 26x2.10 (54-559) Rubena OCELOT V85 Classic, черная
- Модель: TIR-07-38
- Наявність: Є в наявності
-
634.00грн.
- Без ПДВ: 634.00грн.

