Покришка Mitas SCYLLA розроблена для установки на кросові велосипеди. Малюнок протекора підходить для їзди більшою мірою по ґрунтових дорогах, і меншою — по асфальтовому покриттю. Бічні шипи включаються в активну роботу, коли гума потрапляє на ґрунт — утримують велосипед при поворотах і не дають йому піти в занос.
Оптимальний вибір для активної їзди по ґрунтах з нечастими виїздами на асфальт.
Характеристики
Розмір: 26x2.10 (54-559).
Каркас: 22 TPI.
Навантаження: 116 кг.
Компаунд: базовий (BC).
Безкамерне використання: немає.
Рекомендований тиск: до 3,8 атм.
Колір: чорний.
Вага: 900 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | RUBENA |
| Вес | 900 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 26" (559мм) |
| Защита от проколов | нет |
| Компаунд | Basic |
| Максимальная нагрузка | 116 кг |
| Назначение покрышек | Бездорожье |
| НаименованиеУкр | Покришка 26x2.10 (54х559) Rubena SCYLLA V75 Classic чорна |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 22 |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 26" x 2. 10" (54x559) |
| Рекомендуемое давление | до 3. 8 атм |
| Стикер | Новинка |
| Супер кешбэк | нет |
| Ширина покрышки | 54 мм (2.10") |
Покрышка 26x2.10 (54-559) Rubena SCYLLA V75 Classic, черная
- Модель: TIR-07-54
- Наявність: Є в наявності
-
634.00грн.
- Без ПДВ: 634.00грн.

