Покришка Kenda K1008A FLAME для круїзерів. Хороший вибір для поїздок по сухому та мокрому асфальту або бетону.
Протектор дозволяє без зусиль набирати й утримувати швидкість, при цьому досить глибокий малюнок забезпечує стійкість на твердому покритті та добре відводить воду.
Завдяки міцній високоякісній гумі покришка стійка до проколів та витримає безліч гальмувань.
Характеристики
Розмір: 700x32C (32-622).
Рекомендований тиск: 2,7 Bar.
Макс. навантаження: 100 кг.
Тип: жорсткий.
TPI: 30.
Безкамерне використання: немає.
Колір: чорний.
Вага: близько 900 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | Kenda |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 26" (559мм) |
| Защита от проколов | Средняя |
| Назначение покрышек | Город, туризм |
| НаименованиеУкр | Покришка 26x2.125 (57-559) Kenda K1008A FLAME, black, 30tpi |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Супер кешбэк | нет |
| Ширина покрышки | 57 мм (2.125") |
Покрышка 26x2.125 (57-559) Kenda K1008A FLAME, black, 30tpi
- Модель: TIR-29-53
- Наявність: Є в наявності
-
528.00грн.
- Без ПДВ: 528.00грн.

