Легка, швидка, універсальна покришка CHEETAH R15 від чеського виробника MITAS. Чудово підійде для установки на гірський велосипед. Малюнок протектора забезпечує хороший контроль на ґрунтових трасах. Бічні шипи збільшують керованість велосипедом на поворотах. CHEETAH R15 - ідеальний вибір для щоденних поїздок.
Характеристики
Розмір: 27.5x2.10 (54-584).
Рекомендований тиск: до 3,7 атм.
Навантаження: 120 кг.
Тип: жорсткий.
Компаунд: базовий (BC).
Конструкція: Classic.
EPI: 22.
Безкамерне використання: немає.
Колір: чорний.
Вага: 940 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | RUBENA |
| Вес | 940 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 27.5" (584мм) |
| Защита от проколов | нет |
| Компаунд | Basic |
| Максимальная нагрузка | 133 кг |
| Назначение покрышек | Бездорожье |
| НаименованиеУкр | Покришка 27.5x2.10 (54-584) Rubena CHEETAH R15 чорна |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 22 |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 27. 5" х 2. 1" (54х584) |
| Рекомендуемое давление | до 6. 5 атм |
| Супер кешбэк | нет |
| Ширина покрышки | 54 мм (2.10") |
Покрышка 27.5x2.10 (54-584) Rubena CHEETAH R15 черная
- Модель: TIR-71-59
- Наявність: Є в наявності
-
660.00грн.
- Без ПДВ: 660.00грн.

