Покришка Mitas FLASH V66 для використання на міських вулицях і заміських трасах, чудово підійде і для сухої вкатаної ґрунтовки в лісопарку. Хороший вибір для установки на велосипеди прогулянкового рівня.
Завдяки напівсліковому протектору ви зможете швидко набрати і легко утримувати швидкість, при цьому покришка має непогане зчеплення з дорогою. Базовий компаунд довговічний і зносостійкий.
Характеристики
Розмір: 28x1 1/4x1 3/4 (32-622).
Рекомендований тиск: до 6,5 атм.
Навантаження: 90 кг.
Тип: жорсткий.
Компаунд: базовий (BC).
Конструкція: Classic.
EPI: 22.
Безкамерне використання: немає.
Колір: чорний.
Вага: 550 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | RUBENA |
| Вес | 550 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 28" (622мм) |
| Защита от проколов | нет |
| Компаунд | Basic |
| Максимальная нагрузка | 90 кг |
| Назначение покрышек | Город, туризм |
| НаименованиеУкр | Покришка 28x1 1 / 4x1 3/4 (32x622) Rubena Flash V66 Classic чорна |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 22 |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 28" x 1 1/4x1 3/4" (32x622) |
| Рекомендуемое давление | до 6. 5 атм |
| Супер кешбэк | нет |
| Ширина покрышки | 32 мм (1.25") |
Покрышка 28x1 1/4x1 3/4 (32-622) Rubena FLASH V66 Classic, черная
- Модель: TIR-B2-05
- Наявність: Є в наявності
-
476.00грн.
- Без ПДВ: 476.00грн.

