Покришка призначена для використання на асфальті й твердому ґрунті, чудово підійде для міста та велопоходів. Неагресивний малюнок протектора забезпечить хороший накат, а водовідвідні канали мінімізують ризик аквапланування на мокрій дорозі. Рекомендуємо для тих, хто шукає недорогу і міцну покришку для встановлення на міські, а також туристичні велосипеди.
Характеристики
Розміри: 28x1 1/4x1 3/4 (32-622).
Конструкція: Classic.
Каркас: 22 TPI.
Навантаження: 108 кг.
Компаунд: базовий (ВC).
Безкамерне використання: немає.
Максимальний тиск: до 6 атм.
Колір: чорний.
Вага: 635 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | RUBENA |
| Вес | 550 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 28" (622мм) |
| Защита от проколов | нет |
| Компаунд | Basic |
| Максимальная нагрузка | 108 кг |
| Назначение покрышек | Город, туризм |
| НаименованиеУкр | Покришка 28x1 1 / 4x1 3/4 (32-622) Rubena HOOK V69 Classic, чорна |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 22 |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 28" x 1 1/4x1 3/4" (32x622) |
| Рекомендуемое давление | до 6. 0 атм |
| Супер кешбэк | нет |
| Ширина покрышки | 32 мм (1.25") |
Покрышка 28x1 1/4x1 3/4 (32-622) Rubena HOOK V69 Classic, черная
- Модель: TIR-B2-04
- Наявність: Є в наявності
-
476.00грн.
- Без ПДВ: 476.00грн.

