Покришка Schwalbe ONE — легка модель для установки на шосейні велосипеди. Хороший накат, мала вага і неймовірна міцність — ось головні переваги покришки.
Компаунд ADDIX дуже довговічний і надійний у будь-яких ситуаціях. Антипрокольний захист RaceGuard складається з двох шарів нейлонового волокна, які розташовуються у різних напрямах плетіння, у поєднанні з каркасом 67 EPI.
Покришка ідеально підійде для тих, хто шукає швидку, легку та міцну модель для свого шосейника.
Характеристики
Розмір: 28x1.00 (25-622).
Рекомендований тиск: 6-9 Bar.
Навантаження: 70 кг.
Тип: м'який.
Компаунд: Addix.
Версія: RaceGuard.
EPI: 67.
Безкамерне використання: немає.
Колір: чорний.
Вага: 245 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Складное |
| Бренд | SCHWALBE |
| Вид | Покрышка |
| Диаметр обода | 28" (622мм) |
| Защита от проколов | Базовая |
| Назначение покрышек | Шоссе |
| НаименованиеУкр | Покришка 28x1.00 (25-622) Schwalbe ONE Rerf HS462A B/B-SK ADDIX, 67EPI EK |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Супер кешбэк | нет |
| Ширина покрышки | 25 мм (1.00") |
Покрышка 28x1.00 (25-622) Schwalbe ONE Rerf HS462A B/B-SK ADDIX, 67EPI EK
- Модель: TIR-91-52
- Наявність: Є в наявності
-
2227.00грн.
- Без ПДВ: 2227.00грн.

