Міська динамічна покришка ROAD CRUISER від Schwalbe має не лише відмінний накат, але і красивий дизайн: лінійка представлена моделями з різною комбінацією забарвлень. Сіті-байк виглядатиме індивідуально та дуже стильно!
Компаунд Green виконаний із перероблених матеріалів з дотриманням усіх сучасних вимог до якості шини, що забезпечують хороше зчеплення і довговічність. Антипрокольний захист K-Guard представлений шаром натуральної гуми, посиленої нитками Kevlar®. Бічна поверхня також має додатковий гумовий шар Twin Skin, що захищає від порізів.
Відмінний вибір для комфортних поїздок по місту.
Характеристики
Розмір: 28x1.25 700x32C (32-622).
Рекомендований тиск: 4,6-6,5 Bar.
Навантаження: 80 кг.
Тип: жорсткий.
Компаунд: Green Compound.
Версія: K-Guard.
Рівень захисту: 3 із 7.
EPI: 50.
Безкамерне використання: немає.
Колір: чорний.
Вага: 550 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | SCHWALBE |
| Вес | 550 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 28" (622мм) |
| Защита от проколов | KevlarGuard |
| Компаунд | Green Compound |
| Максимальная нагрузка | 80 кг |
| Назначение покрышек | Город, туризм |
| НаименованиеУкр | Покришка 28x1.25 700x32C (32-622) Schwalbe ROAD CRUISER K-Guard Active B / B HS484 GREEN, 50EPI |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 50 |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 28"x1.25" 700x32C (32-622) |
| Рекомендуемое давление | до 6,5 атм |
| Супер кешбэк | нет |
| Ширина покрышки | 32 мм (1.25") |
Покрышка 28x1.25 700x32C (32-622) Schwalbe ROAD CRUISER K-Guard Active B/B HS484 GREEN, 50EPI
- Модель: TIR-47-32
- Наявність: Є в наявності
-
704.00грн.
- Без ПДВ: 704.00грн.

