Покришка з динамічним протектором, орієнтованим для поїздок як по асфальту, так і по сухих ґрунтових дорогах в лісопарках. Відмінний варіант для їзди по місту. Покришка підійде для установки на підлітковий велосипед.
Безперервна центральна доріжка протектора забезпечує відмінне кочення по твердому покриттю, при цьому бічні шипи включаються в активну роботу, коли гума потрапляє на ґрунт.
За захист від проколів відповідає спеціальний шар K-Guard — натуральна гума, посилена нитками Kevlar. Таке рішення не обтяжує шину, вона залишається досить гнучкою. Бічна поверхня також має додатковий гумовий шар Twin Skin, що захищає від порізів.
Міцна, легка і довговічна покришка дозволить насолоджуватися комфортними поїздками по місту.
Характеристики
Розмір: 28x1.40 700x35C (37-622).
Рекомендований тиск: 4-6 Bar.
Навантаження: 90 кг.
Тип: жорсткий.
Компаунд: SBC.
Версія: K-Guard.
Рівень захисту: 3 із 7.
EPI: 50.
Безкамерне використання: немає.
Колір: чорний.
Вага: 710 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | SCHWALBE |
| Вес | 710 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 28" (622мм) |
| Защита от проколов | KevlarGuard |
| Компаунд | SBC |
| Максимальная нагрузка | 90 кг |
| Назначение покрышек | Город, туризм |
| НаименованиеУкр | Покришка 28x1.40 700x35C (37-622) Schwalbe LAND CRUISER K-Guard HS450 B/B SBC |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 50 |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 28" x 1. 40" (37x622) |
| Рекомендуемое давление | до 6. 0 атм |
| Супер кешбэк | нет |
| Ширина покрышки | 37 мм (1.40") |
Покрышка 28x1.40 700x35C (37-622) Schwalbe LAND CRUISER K-Guard HS450 B/B SBC
- Модель: TIR-00-99
- Наявність: Є в наявності
-
713.00грн.
- Без ПДВ: 713.00грн.

