Покришка MARATHON PLUS від Schwalbe має дуже високий рівень захисту від проколів, тому користується великою популярністю. Розроблена для поїздок по асфальту й укатаній ґрунтовці.
Динамічний малюнок протектора сприяє легкому коченню і утриманню швидкості. 5-мм шар SmartGuard з переробленої гуми захищає навіть від проколів кнопками. Бічні стінки з додатковим шаром TwinSkin ефективно протистоять порізам, гума не "старіє", тому покришка служить довше навіть при експлуатації з низьким тиском. Можна встановити на електровелосипед зі швидкісним режимом до 50 км/год.
Schwalbe MARATHON PLUS — ідеальний вибір, якщо ви шукаєте міцну, довговічну та стійку до проколів покришку.
Характеристики
Розмір: 28x1.40 700x35c (37-622).
Рекомендований тиск: 4-6 Bar.
Навантаження: 95 кг.
Тип: жорсткий.
Компаунд: Endurance.
Версія: SmartGuard.
Рівень захисту: 7 із 7.
EPI: 67.
Безкамерне використання: немає.
Колір: чорний + світловідбивна смуга.
Вага: 900 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | SCHWALBE |
| Вес | 900 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 28" (622мм) |
| Защита от проколов | SmartGuard |
| Компаунд | Endurance |
| Максимальная нагрузка | 95 кг |
| Назначение покрышек | Город, туризм |
| НаименованиеУкр | Покришка 28x1.40 700x35C (37-622) Schwalbe MARATHON PLUS S-Guard Performance B/B + RT HS440 EC, 67EPI 26B |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 67 |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 28" x 1.40" (37x622) |
| Рекомендуемое давление | до 6,0 атм |
| Ширина покрышки | 37 мм (1.40") |
Покрышка 28x1.40 700x35C (37-622) Schwalbe MARATHON PLUS S-Guard Performance B/B+RT HS440 EC, 67EPI 26B
- Модель: TIR-81-25
- Наявність: Є в наявності
-
2280.00грн.
- Без ПДВ: 2280.00грн.

