Покришка Schwalbe CX COMP — універсальна модель і для міста, і для лісових стежок.
Центральна доріжка з низькими блоками забезпечує хороше кочення, велосипед швидко набирає та утримує швидкість. Бічні блоки, що виступають, відповідають за зчеплення на ґрунтових дорогах. Такий малюнок протектора дозволяє без особливих проблем розігнатися й легко контролювати велосипед.
Базовий компаунд SBC міцний і довговічний. Антипрокольний захист представлений шаром K-Guard — це натуральна гума, посилена нитками Kevlar. Такий антипрокольний шар не обтяжує шину, вона залишається досить гнучкою. Бічна поверхня LiteSkin легка і тонка, що знижує опір коченню.
Рекомендуємо велосипедистам, які не практикують агресивнуу їзду по складним трасам.
Характеристики
Розмір: 28x1.50 700x38C (40-622).
Рекомендований тиск: 2,5-4,5 Bar.
Навантаження: 80 кг.
Тип: жорсткий.
Компаунд: SBC.
Версія: K-Guard.
EPI: 50 .
Безкамерне використання: немає.
Колір: чорний.
Вага: 550 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | SCHWALBE |
| Вес | 550 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 28" (622мм) |
| Защита от проколов | KevlarGuard |
| Компаунд | SBC |
| Максимальная нагрузка | 80 кг |
| Назначение покрышек | Город, туризм |
| НаименованиеУкр | Покришка 28x1.50 (40-622) 700x38C Schwalbe CX COMP K-Guard Active B / B-SK HS369 SBC 50EPI |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 50 |
| Порядок сортировки | 2.5 |
| Размер | 28"x1.50" 700x38C (40-622) |
| Рекомендуемое давление | до 4,5 атм |
| Супер кешбэк | нет |
| Ширина покрышки | 40 мм (1.50") |
Покрышка 28x1.50 700x38C (40-622) Schwalbe CX COMP K-Guard Active B/B-SK HS369 SBC, 50EPI
- Модель: TIR-49-22
- Наявність: Є в наявності
-
696.00грн.
- Без ПДВ: 696.00грн.

