Міська покришка Schwalbe ROAD CRUISER має не лише відмінний накат, але і красивий дизайн: лінійка представлена моделями з різною комбінацією забарвлень. Сіті-байк виглядатиме індивідуально та дуже стильно!
Динамічний малюнок протектора забезпечує хороше кочення по асфальту й укатаній ґрунтовці, а також оптимальне зчеплення не на шкоду швидкості
Компаунд Green виконаний із перероблених матеріалів з дотриманням усіх сучасних вимог до якості шини, що забезпечують хороше зчеплення і довговічність. Антипрокольний захист K-Guard представлений шаром натуральної гуми, посиленої нитками Kevlar®.
Відмінний вибір для комфортних поїздок по місту.
Характеристики
Розмір: 28x1.75 (47-622).
Рекомендований тиск: 3-5 Bar.
Навантаження: 110 кг.
Тип: жорсткий.
Компаунд: Green Compound.
Версія: K-Guard.
EPI: 50.
Безкамерне використання: немає.
Колір: чорний + світловідбивна смуга.
Вага: 800 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | SCHWALBE |
| Вес | 800 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 28" (622мм) |
| Защита от проколов | KevlarGuard |
| Компаунд | Green Compound |
| Максимальная нагрузка | 110 кг |
| Назначение покрышек | Город, туризм |
| НаименованиеУкр | Покришка 28x1.75 (47-622) Schwalbe ROAD CRUISER K-Guard Active B / B + RT HS484 GREEN, 50EPI |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 50 |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 28"x1.60" 700x40C (42-622) |
| Рекомендуемое давление | до 5,0 атм |
| Супер кешбэк | нет |
| Ширина покрышки | 47 мм (1.75") |
Покрышка 28x1.75 (47-622) Schwalbe ROAD CRUISER K-Guard Active B/B+RT HS484 GREEN, 50EPI
- Модель: TIR-41-25
- Наявність: Є в наявності
-
924.00грн.
- Без ПДВ: 924.00грн.

