Покришка MITAS CITYHOPPER — відмінний вибір для міського велосипеда. Ефективно працює в умовах міських вулиць, а також на ґрунтових дорогах в лісопарках.
Малюнок протектора без крупних агресивних блоків забезпечує відмінне кочення, тому велосипед їде швидко, а педалювання не вимагає великих зусиль. Базовий компаунд довговічний і зносостійкий.
Хороший вибір для поїздок по місту і велопрогулянок по паркових зонах.
Характеристики
Розмір: 28x2.00 (52-622).
Рекомендований тиск: до 4,2 атм.
Навантаження: 141 кг.
Тип: жорсткий.
Компаунд: базовий (BC).
Конструкція: Classic.
EPI: 22.
Безкамерне використання: немає.
Колір: чорний.
Вага: 940 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | RUBENA |
| Вес | 910 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 28" (622мм) |
| Защита от проколов | нет |
| Компаунд | Basic |
| Максимальная нагрузка | 141 кг |
| Назначение покрышек | Город, туризм |
| НаименованиеУкр | Покришка 28x2.00 (52x622) Rubena CITYHOPPER V99 Classic чорна |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 22 |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 28" x 2. 0" (52x622) |
| Рекомендуемое давление | до 4. 5 атм |
| Стикер | Новинка |
| Супер кешбэк | нет |
| Ширина покрышки | 52 мм (2.00") |
Покрышка 28x2.00 (52-622) Rubena CITYHOPPER V99 Classic, черная
- Модель: TIR-L0-08
- Наявність: Є в наявності
-
660.00грн.
- Без ПДВ: 660.00грн.

