Покришка Schwalbe BIG APPLE має ідеальний накат на асфальті й відмінно поглинає дрібні нерівності дороги. Велосипед з такими покришками їде швидко, легко і м'яко.
Малюнок протектора без агресивних блоків, що виступають, має дуже низький супротив коченню, тому набрати й утримати швидкість не складає труднощів.
Бічні стінки LiteSkin легкі й тонкі, тому опір коченню мінімальний. Ефективний захист від проколів представлений RaceGuard — це два шари нейлонового волокна, укладені у різних напрямах плетіння, у поєднанні з каркасом 67 EPI.
Покришка міцна і довговічна, тому підходить навіть для установки на електровелосипеди зі швидкісним режимом до 25 км/год.
Хороший вибір для тих, кому доводиться часто їздити по нерівному асфальтованому покриттю — Schwalbe BIG APPLE зробить ваші поїздки набагато комфортнішими.
Характеристики
Розмір: 26x2.35 (60-559).
Рекомендований тиск: 2-4 Bar.
Навантаження: 140 кг.
Тип: жорсткий.
Компаунд: Endurance.
Версія: RaceGuard.
EPI: 67.
Безкамерне використання: немає.
Колір: чорний + світловідбивна смуга.
Вага: 780 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | SCHWALBE |
| Вес | 890 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 28" (622мм) |
| Защита от проколов | RaceGuard |
| Компаунд | Endurance |
| Максимальная нагрузка | 145 кг |
| Назначение покрышек | Город, туризм |
| НаименованиеУкр | Покришка 28x2.35 (60-622) Schwalbe BIG APPLE HS430 RaceGuard B / B-SK + RT EC 67EPI |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 67 |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 28" x 2. 35" (60x622) |
| Рекомендуемое давление | до 4. 0 атм |
| Ширина покрышки | 60 мм (2.35") |
Покрышка 28x2.35 (60-622) Schwalbe BIG APPLE HS430 R-Guard B/B-SK+RT EC, 67EPI
- Модель: TIR-O3-376
- Наявність: Є в наявності
-
1989.00грн.
- Без ПДВ: 1989.00грн.

