Покришка Schwalbe ROCKET RON розроблена спеціально для крос-кантрі.
Дизайн протектора у поєднанні з компаундом Addix гарантують хороші показники накату і зчеплення, особливо позашляхового. Бічна поверхня також має додатковий гумовий шар Twin Skin, що захищає від порізів. Покришка дозволяє легко набрати й утримати високу швидкість, а також контролювати нахил коліс при поворотах. Розташування шипів забезпечує не лише хороше кочення, але й ефективне самоочищення покришки, що особливо важливо при їзді по пересіченій місцевості.
Покришку можна використовувати на електровелосипедах зі швидкісним режимом до 25 км/год. Також вона готова до безкамерного використання.
Schwalbe ROCKET RON Performance ідеальна для швидкісних перегонів по пересіченій місцевості з крутими спусками, затяжними підйомами і різкими поворотами.
Характеристики
Розмір: 29x2.25 (57-622).
Рекомендований тиск: 1,8-3,7 Bar.
Навантаження: 120 кг
Тип: м'який.
Компаунд: Addix.
Версія: Performance.
EPI: 67.
Безкамерне використання: так.
Колір: чорний.
Вага: 715 г.
| Бескамерное использование | Да |
| Бортовое кольцо | Складное |
| Бренд | SCHWALBE |
| Вес | 715 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Диаметр обода | 29" (622мм) |
| Защита от проколов | Performance |
| Компаунд | Addix |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Назначение покрышек | Бездорожье |
| НаименованиеУкр | Покришка 29x2.25 (57-622) Schwalbe ROCKET RON Performance, TL-Ready, Folding B/B HS438 Addix IB |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 67 |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 29" x 2.25" (57-559) |
| Рекомендуемое давление | до 3,7 атм |
| Супер кешбэк | нет |
| Ширина покрышки | 57 мм (2.25") |
Покрышка 29x2.25 (57-622) Schwalbe ROCKET RON Performance TL-Ready Folding B/B HS438 Addix IB
- Модель: TIR-63-11
- Наявність: Є в наявності
-
1936.00грн.
- Без ПДВ: 1936.00грн.

