Покришка призначена для використання на сухому асфальтовому покритті як на міських вулицях, так і на заміських трасах. Має низький профіль і сліковий малюнок протектора, що забезпечує відмінні швидкісні характеристики, чудовий накат і хороше зчеплення. Покришка виготовлена зі зносостійкого і довговічного базового компаунда.
Характеристики
Розмір: 700x25c (25-622).
Каркас: 22 TPI.
Навантаження: 78 кг.
Компаунд: базовий (BC).
Безкамерне використання: немає.
Рекомендований тиск: до 8 атм.
Колір: чорний.
Вага: 470 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | RUBENA |
| Вес | 430 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 28" (622мм) |
| Защита от проколов | нет |
| Компаунд | Road |
| Максимальная нагрузка | 71 кг |
| Назначение покрышек | Шоссе |
| НаименованиеУкр | Покришка 700x25C (25-622) Rubena SYRINX V80 Classic, чорна |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 22 |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 700 х 25С (25x622) |
| Рекомендуемое давление | до 8. 0 атм |
| Супер кешбэк | нет |
| Ширина покрышки | 25 мм (1.00") |
Покрышка 700x25C (25-622) Rubena SYRINX V80 Classic, черная
- Модель: TIR-44-09
- Наявність: Є в наявності
-
476.00грн.
- Без ПДВ: 476.00грн.

