Покришка Schwalbe ONE — легка модель для установки на шосейні велосипеди. Хороший накат, невелика вага і неймовірна міцність — ось головні переваги покришки.
Компаунд ADDIX дуже довговічний і надійний у будь-яких ситуаціях. Антипрокольний захист RaceGuard складається з двох шарів нейлонового волокна, які розташовуються у різних напрямах плетіння, у поєднанні з каркасом 67 EPI.
Покришка ідеально підійде для тих, хто шукає швидку та міцну модель для свого шосейника.
Характеристики
Розмір: 700x25C (25-622).
Рекомендований тиск: 6-8 Bar.
Навантаження: 70 кг.
Тип: жорсткий.
Компаунд: Addix.
Версія: RaceGuard.
EPI: 67.
Безкамерне використання: немає.
Колір: чорний.
Вага: 405 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | SCHWALBE |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 28" (622мм) |
| Защита от проколов | Продвинутая |
| Назначение покрышек | Шоссе |
| НаименованиеУкр | Покришка 700x25C (25-622) Schwalbe ONE RaceGuard B/B-SK HS462A ADDIX 67EPI |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Ширина покрышки | 25 мм (1.00") |
Покрышка 700x25C (25-622) Schwalbe ONE RaceGuard B/B-SK HS462A ADDIX 67EPI
- Модель: TIR-52-85
- Наявність: Є в наявності
-
1628.00грн.
- Без ПДВ: 1628.00грн.

