Покришка для використання на міських вулицях і заміських трасах, чудово підійде і для сухої вкатаної ґрунтовки в лісопарку. Хороший вибір для установки на велосипеди прогулянкового рівня.
Завдяки напівсліковому протектору ви зможете швидко набрати і легко утримувати швидкість, при цьому покришка має непогане зчеплення з дорогою. Базовий компаунд довговічний і зносостійкий.
Характеристики
Розмір: 700x28C (28-622).
Каркас: 22 TPI.
Навантаження: 78 кг.
Компаунд: базовий (BC).
Безкамерне використання: немає.
Рекомендований тиск: до 7 атм.
Колір: чорний.
Вага: 430 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | RUBENA |
| Вес | 430 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 28" (622мм) |
| Защита от проколов | нет |
| Компаунд | Basic |
| Максимальная нагрузка | 78 кг |
| Назначение покрышек | Город, туризм |
| НаименованиеУкр | Покришка 700x28C (28-622) Rubena FLASH V66 Classic чорна |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 22 |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 1,10"х28" (28x622мм) 700 x 28С |
| Рекомендуемое давление | до 7,0 атм |
| Стикер | Новинка |
| Супер кешбэк | нет |
| Ширина покрышки | 28 мм (1.10") |
Покрышка 700x28C (28-622) Rubena FLASH V66 Classic, черная
- Модель: TIR-85-03
- Наявність: Є в наявності
-
432.00грн.
- Без ПДВ: 432.00грн.

