Покришка Mitas GRIPPER V84 ідеальна для поїздок по асфальтованому покриттю, також вона відмінно працює на ґрунтових дорогах завдяки бічним шипам.
Малюнок протектора складається з центральної доріжки, яка забезпечує хороший накат, а шипи на бічній частині протектора утримують велосипед при поворотах і не дають йому піти в занос. Покришка виготовлена зі зносостійкого і довговічного базового компаунда.
Хороший вибір для встановлення на дорожні й туристичні велосипеди.
Характеристики
Розмір: 700x35C (35-622).
Рекомендований тиск: до 5,9 атм.
Навантаження: 98 кг.
Тип: жорсткий.
Компаунд: базовий (BC).
Конструкція: Classic.
EPI: 22.
Безкамерне використання: немає.
Колір: чорний.
Вага: 610 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | RUBENA |
| Вес | 420 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 28" (622мм) |
| Защита от проколов | нет |
| Компаунд | Basic |
| Максимальная нагрузка | 96 кг |
| Назначение покрышек | Город, туризм |
| НаименованиеУкр | Покришка 700x35C (35-622) Rubena GRIPPER V84 Classic чорна |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 22 |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 700 х 35С (35x622) |
| Рекомендуемое давление | до 5. 6 атм |
| Ширина покрышки | 35 мм (1.35") |
Покрышка 700x35C (35-622) Rubena GRIPPER V84 Classic, черная
- Модель: TIR-73-16
- Наявність: Є в наявності
-
502.00грн.
- Без ПДВ: 502.00грн.

