Покришка Mitas LANDMARK V86 — бюджетна модель для їзди в місті по асфальтованому покриттю. Безперервна центральна доріжка забезпечує відмінне кочення і низький рівень шуму. Малюнок протектора має хороше зчеплення з поверхнею і гарантує упевнений контроль над велосипедом. Можна сміливо їздити як по сухому, так і по мокрому асфальту.
Характеристики
Розмір: 700x38c (40-622).
Рекомендований тиск: до 5,5 атм.
Навантаження: 113 кг.
Тип: жорсткий.
Компаунд: базовий (BC).
Конструкція: Classic.
EPI: 22.
Безкамерне використання: немає.
Колір: чорний.
Вага: 730 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | RUBENA |
| Вес | 770 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 28" (622мм) |
| Защита от проколов | нет |
| Компаунд | Basic |
| Максимальная нагрузка | 110 кг |
| Назначение покрышек | Город, туризм |
| НаименованиеУкр | Покришка 700x38C (40x622) Rubena LANDMARK V86 Classic чорна |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 22 |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 28" x 1. 50" (40x622) |
| Рекомендуемое давление | до 5. 5 атм |
| Стикер | Новинка |
| Супер кешбэк | нет |
| Ширина покрышки | 40 мм (1.50") |
Покрышка 700x38C (40-622) Rubena LANDMARK V86 Classic, черная
- Модель: TIR-41-05
- Наявність: Є в наявності
-
546.00грн.
- Без ПДВ: 546.00грн.

