Покришка призначена для використання на асфальті й твердому ґрунті, чудово підійде для міста та велопоходів. Неагресивний малюнок протектора забезпечить хороший накат, а водовідвідні канали мінімізують ризик аквапланування на мокрій дорозі. Рекомендуємо для тих, хто шукає недорогу і міцну покришку для встановлення на міські, а також туристичні велосипеди.
Характеристики
Розміри: 700x40C (42-622).
Конструкція: Classic.
Каркас: 22 TPI.
Навантаження: 117 кг.
Компаунд: оптимальний (OC).
Безкамерне використання: немає.
Максимальний тиск: до 5 атм.
Колір: чорний.
Вага: 950 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | RUBENA |
| Вес | 950 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 28" (622мм) |
| Защита от проколов | нет |
| Компаунд | Optimal |
| Максимальная нагрузка | 117 кг |
| Назначение покрышек | Город, туризм |
| НаименованиеУкр | Покришка 700x40C (42-622) Rubena HOOK V69 Classic чорна |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 22 |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 700 х 40С (42x622) |
| Рекомендуемое давление | до 5. 0 атм |
| Супер кешбэк | нет |
| Ширина покрышки | 42 мм (1.60") |
Покрышка 700x40C (42-622) Rubena HOOK V69 Classic, черная
- Модель: TIR-49-07
- Наявність: Є в наявності
-
546.00грн.
- Без ПДВ: 546.00грн.

