Покришка Rubena (Mitas) SEPIA V71 Classic розроблена для асфальту та укатаного ґрунту. Майже гладка центральна доріжка забезпечує відмінне кочення та низький рівень шуму. Глибокий протектор з обох боків і широко рознесені шипи гарантують гарне зчеплення, утримують велосипед при поворотах і не дають йому піти в занос. Покришка має додатковий захист від проколів і завдяки своїй зносостійкості підходить для електровелосипедів. STOP THORN — технологія захисту шин у вигляді смуги гуми під протектором шини по всьому колу. Відмінний вибір для повсякденної їзди.
Характеристики
Розмір: 700 x40C (42-622).
Рекомендований тиск: до 500 kPa.
Навантаження: 115 кг.
Тип: жорсткий.
Додатковий захист: STOP THORN SMART, 29TPI, захист 1 мм, REFLEX (RS).
Конструкція: Classic.
ETRO: 42-622.
Безкамерне використання: ні.
Колір: чорний,світловідбивна смуга збоку.
Вага: 760 г.
| Бескамерное использование | Нет |
| Бортовое кольцо | Жесткое |
| Бренд | RUBENA |
| Вес | 740 грамм |
| Вид | Покрышка |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр обода | 28" (622мм) |
| Защита от проколов | нет |
| Картинки | 23736139,23736140 |
| Компаунд | Basic |
| Максимальная нагрузка | 115 кг |
| Назначение покрышек | Город, туризм |
| НаименованиеУкр | Покришка 700x40C (42-622) Rubena SEPIA V71 Classic, (APS) + (RS) чорна |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Плотность каркаса | 22 |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 700 х 40С (42x622) |
| Рекомендуемое давление | до 5. 0 атм |
| Супер кешбэк | нет |
| Ширина покрышки | 42 мм (1.60") |
Покрышка 700x40C (42-622) Rubena SEPIA V71 Classic, (STS)+(RS) черная
- Модель: TIR-49-06
- Наявність: Є в наявності
-
792.00грн.
- Без ПДВ: 792.00грн.



