Перед вами ексклюзивний фреймсет легендарного PRIDE Rocx Tour LT! Сама по собі модель не потребує представлення, а ось на новій рамі зупинимося докладніше.
Рама зроблена на одній з найдосвідченіших мануфактур Тайвані, що спеціалізується виключно на СrMo. Резидентами якої є і інші всім відомі бренди. Ще це означає якість, підкріплену довічною гарантією на раму і вилку.
Рама має проводку по нижній трубі, флет-маунт кріплення калипера на рамі і вилці.
Повна комплектація фреймсет:
рама
рульова колонка
вилка
вісі QR
кріплення проводки
дві сережки
напрямна під передній перемикач
болти в бонки
Серія LT лімітована
| SKU | RocxTourLT20 |
| Бренд | Pride |
| Вид | Рама |
| Габаритный товар | да |
| Диаметр колеса | 29" |
| Картинки | 23819909,23819910,23819911 |
| Материал рамы | сталь |
| Назначение рамы | Гравийные |
| НаименованиеEng | Frame 29" Pride Rocx Tour Lt Frame - L 2020 Black + Fork |
| НаименованиеУкр | Рама Pride 29" ROCX Tour LT рама - L 2020 чорна + вилка |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Популярные фильтры | Акция |
| Порядок сортировки | 7.5 |
| Размер рамы | L |
| Тип амортизации | ригид |
| Цвет велосипеда | Черный |
Рама 29" Pride ROCX Tour LT рама - L 2020 черная +вилка
- Модель: FRA-79-33
- Наявність: Є в наявності
-
26356.00грн.
- Без ПДВ: 26356.00грн.




