| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | TEKTRO |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Диаметр ротора | 160мм |
| Модель | M280 (TR-52) |
| Тип кріплення | под 6 болтов |
| Тип кріплення ротора | під 6 болтів |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Бренд | TEKTRO |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Диаметр ротора | 160мм |
| Модель | M280 (TR-52) |
| Тип кріплення | под 6 болтов |
| Тип кріплення ротора | під 6 болтів |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Ротор 160мм під 6 болтів TEKTRO M280 (TR-52)
- Модель: ROT-016
- Наявність: Є в наявності
-
317.68грн.
- Без ПДВ: 317.68грн.

