Виробник: VP. Напівінтегрована кермова колонка VP-A05AC, призначена для установки як на шосейні, так і на гірські велосипеди (якщо дає можливість розмір кермового стакана). Ця кермова виготовлена зі сталі (сталеві чашки) та алюмінію (кришки з алюмінію). У цій кермовій є закриті промислові підшипники MH-P04, перевагою яких є довговічність і невибагливість. Зверніть увагу на розмір в міліметрах.Характеристики:матеріал виробу: алюміній/сталь;діаметр: 28,6/41,4/30 мм;висота: 18,2 + 4,9 = 23,1 мм;к-ть частин: 7 шт;колір: чорний;вага: 73 г.
| Бренд | VP |
| Вес | 73 грамма |
| Вид | Рулевая колонка |
| Высота | 23. 1 мм |
| Диаметр | 28. 6/41. 4/30 мм |
| Количество частей | 7 шт. |
| Комплектность рулевой колонки | Рулевая колонка в сборе |
| Материал | алюминий |
| НаименованиеУкр | Кермова колонка 1-1/8" VP VP-A05AC Al напівінтегрована, картриджні вальниці |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Стандарт рулевой колонки | 1" 1/8 |
| Тип рулевой колонки | Полуинтегрированная |
Рулевая колонка 1-1/8" VP VP-A05AC Al полуинтегрированная на промподшип.
- Модель: HSE-02-42
- Наявність: Є в наявності
-
1452.00грн.
- Без ПДВ: 1452.00грн.

