Виробник: VP. Висококласна кермова колонка на промислових підшипниках призначена для установки на гірські велосипеди, які мають кермову колонку типу Typered, тобто з верхньою чашкою 1, 1/8 дюйма та нижньою 1,5 дюйма. Ця кермова відрізняється високою міцністю, завдяки використанню Cr-Mo-сталі під час виробництва. Надзвичайно надійні закриті підшипники збільшують плавність роботи.Характеристики:діаметр: 28,6/44/39,8 мм;висота: 10,1 + 14,1 = 24,2 мм; кількість частин: 9 шт.;колір: чорний;вага: 226 г.
| Бренд | VP |
| Вес | 226 грамм |
| Вид | Рулевая колонка |
| Высота | 24. 2 мм |
| Диаметр | 28. 6/44/39. 8 мм |
| Количество частей | 9 шт. |
| Комплектность рулевой колонки | Рулевая колонка в сборе |
| Материал | сталь |
| НаименованиеУкр | Кермова колонка 1-1/8" VP VP-A93CF MTB-Freeride |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Популярные фильтры | Акция |
| Порядок сортировки | 8.5 |
| Стандарт рулевой колонки | 1" 1/8 х 1" 1/2 |
| Тип рулевой колонки | Неинтегрированная |
Рулевая колонка 1-1/8" VP VP-A93CF MTB-Freeride
- Модель: HSE-02-51
- Наявність: Є в наявності
-
1892.00грн.
- Без ПДВ: 1892.00грн.

