Висококласна кермова колонка від виробника VP. Призначена для установки на гірські та міські велосипеди з діаметром штока 1 1/8 дюйма. Належить до колонок інтегрованого типу й відрізняється тим, що підшипники упресовуються безпосередньо в кермову трубу. Кермова колонка виготовлена з алюмінієвого сплаву, що дає високу міцність і тривалу експлуатацію. Обладнана промисловими підшипниками MH-p08, головною перевагою яких є їх невибагливість і хороша ремонтопридатність.
| Бренд | VP |
| Вес | 66 грамм |
| Вид | Рулевая колонка |
| Высота | 11. 1 мм |
| Диаметр | 41. 8 мм |
| Картинки | 21660827 |
| Количество частей | 5 шт. |
| Комплектность рулевой колонки | Рулевая колонка в сборе |
| Материал | алюминий |
| НаименованиеУкр | Кермова колонка 1-1/8" VP VP-F202AC інтегрована, D 41.8mm, вальниці картриджні MH-p08, алюмін., Анодіровка чорна |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Стандарт рулевой колонки | 1" 1/8 |
| Тип рулевой колонки | Интегрированная |
Рулевая колонка 1-1/8" VP VP-F202AC интегрир., d 41.8mm, подшипники промышленные MH-p08, алюмин., анодировка черная
- Модель: HSE-72-72
- Наявність: Є в наявності
-
1109.00грн.
- Без ПДВ: 1109.00грн.


