Неінтегрована кермова колонка оснащена закритими промпідшипниками, що захищені від попадання пилу та бруду, і забезпечують плавність обертання керма.
Характеристики
Стандарт: 1-1/8"
Тип: неівінтегрована
Діаметр: 28.6/34/30 мм
Висота: 26.7+11.9=38.6 мм
Підшипники: промислові (MH-P03)
Матеріал: алюміній
Вага: 92.5 г
| Бренд | VP |
| Вес | 92. 5 грамм |
| Вид | Рулевая колонка |
| Высота | 28. 5 мм |
| Диаметр | 28. 6/34/30 мм |
| Количество частей | 6 шт. |
| Комплектность рулевой колонки | Рулевая колонка в сборе |
| Материал | алюминий |
| НаименованиеУкр | Кермова колонка 1-1/8" VP VP-T201AC, d 28.6/34/30, вальниця MH-P03, алюмін., анодування, чорна |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Стандарт рулевой колонки | 1" 1/8 |
| Тип рулевой колонки | Полуинтегрированная |
Рулевая колонка 1-1/8" VP VP-T201AC, d 28.6/34/30, подшипник MH-P03, алюмин., анодировка черная
- Модель: HSE-71-28
- Наявність: Є в наявності
-
1012.00грн.
- Без ПДВ: 1012.00грн.

