Виробник: VP. Призначена для установки на велосипеди категорії ДаунХіл або ФріРайд, але за потреби може встановлюватися на всі велосипеди, в яких кермова колонка має відповідний розмір. Кермова колонка VP-A98ACS належить до напівінтегрованого типу. Її конструкційна особливість полягає в тому, що чашки майже повністю втоплені в лобову трубу рами. Завдяки цьому загальна висота чашок виходить набагато меншою, ніж у безрізьбового типу. Крім того, кермова колонка VP-A98ACS оснащена високоякісними промисловими підшипниками. Головна їхня перевага — невибагливість в обслуговуванні. Кермова колонка VP-A98ACS виготовлена з високоякісного алюмінієвого сплаву.
Зверніть увагу на розміри.
Характеристики:
діаметр: 28,6/49,7/30 мм;висота: 7,5 + 3 = 10,5 мм;кількість частин: 7 шт.;матеріал виробу: алюміній;колір: чорний;вага: 111 г.
| Бренд | VP |
| Вес | 111 грамм |
| Вид | Рулевая колонка |
| Высота | 10. 5 мм |
| Диаметр | 28. 6/49. 7/30 мм |
| Количество частей | 7 шт. |
| Комплектность рулевой колонки | Рулевая колонка в сборе |
| Материал | алюминий |
| НаименованиеУкр | Кермова колонка-перехідник VP VP-A98ACS з 1-1/8" на 1.5" Al промпідш. напівінтегр. |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Стандарт рулевой колонки | 1" 1/8 х 1" 1/2 |
| Тип рулевой колонки | Полуинтегрированная |
Рулевая колонка-переходник VP VP-A98ACS для штоков 1-1/8" на рамы 1.5" Al промподш. полуинтегр.
- Модель: HSE-05-01
- Наявність: Є в наявності
-
1611.00грн.
- Без ПДВ: 1611.00грн.

