Виробник: VP. Чудової якості кермова колонка VP-A61ACK, призначена для використання на дорожніх або шосейних велосипедах. Має інтегровану конструкцію: підшипники вкладаються безпосередньо в кермовий стакан на вже підготовані заводом-виробником місця. Виготовлена ця кермова з анодованого алюмінію, що робить її дуже легкою. Реалізується з напівкартриджними підшипниками (MH-P03M).
Зверніть увагу на розмір у міліметрах.
Характеристики:
розмір: 1 1,8 дюйма; діаметр: 28,6/41/30 мм; висота: 11,25 + 0,65 = 11,9 мм; підшипники: закриті напівкартриджі (MH-P03M); кількість частин: 5 шт.;вага: 58 г;колір: чорний.
| Бренд | VP |
| Вес | 58 грамм |
| Вид | Рулевая колонка |
| Высота | 11. 9 мм |
| Диаметр | 28. 6/41/30 мм |
| Количество частей | 6 шт. |
| Комплектность рулевой колонки | Рулевая колонка в сборе |
| Материал | алюминий |
| НаименованиеУкр | Кермова колонка VP VP-A61ACK |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Стандарт рулевой колонки | 1" 1/8 |
| Тип рулевой колонки | Интегрированная |
Рулевая колонка VP VP-A61ACK
- Модель: HSE-44
- Наявність: Є в наявності
-
1109.00грн.
- Без ПДВ: 1109.00грн.

