| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | VLT |
| Діаметр штока вилки | 1 " |
| Модель | YQ-CZ-18A |
| Наявність різьби | різьб. |
| Тип підшипника | насипний підшипник |
| Типрульової колонки | неінтегрована |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Колір | чорний |
| Бренд | VLT |
| Діаметр штока вилки | 1 " |
| Колір | чорний |
| Модель | YQ-CZ-18A |
| Наявність різьби | різьб. |
| Тип рульової колонки | неінтегрована |
| Тип підшипника | насипний підшипник |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
Рульова колонка різьб. не інтегрована 1" VLT YQ-CZ-18A чорний (комплект) шаг різьби 1х26Т (ХВЗ), підшипник 4X20 AM (брендоване пакування)
- Модель: HSE-178
- Наявність: Є в наявності
-
154.00грн.
- Без ПДВ: 154.00грн.

