Система шатунів любительського рівня призначена для встановлення на шосейні велосипеди. Має стандарт каретки під квадрат, зірки виготовлені за технологією Super Fluid Drive, що забезпечує їхню відмінну роботу навіть під навантаженням. Можуть працювати з трансмісіями на 8 або 9 швидкостей.
Каретка в комплект не входить.
Характеристики:
Призначення: Road
Тип каретки: під квадрат
Зірки: 42/52Т (сталь)
Сумісність: 8/9 швидкостей
Довжина шатуна: 170 мм
BCD: 130 мм
Лінія ланцюга: 43,5 мм
Матеріал шатунів: алюміній
Вага: 899 г
| BCD | 130 мм |
| Бренд | SUN RACE |
| Вес | 899 грамм |
| Вид | Шатун |
| Длина шатуна | 170 мм |
| Звезды | 42/54T |
| Измерение мощности | нет |
| Количество звезд шатуна | 2 |
| Назначение шатунов | Шоссе / Гревел |
| НаименованиеУкр | Шатун SUN RACE R83 42/52T L170мм срібло |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Тип каретки | Квадрат |
Шатун SUN RACE R83 42/52T L170мм серебро
- Модель: CHW-B8-01
- Наявність: Є в наявності
-
1936.00грн.
- Без ПДВ: 1936.00грн.

