| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | K.San |
| Додаткові властивості сідла | з отвором |
| Модель | YBT-6556 |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | без замка |
| Наявність логотипа | logo LEON |
| Розмір Д/Ш/В (см) | 270*146 см |
| Розмір сідла | 270*146 мм |
| Колір | чорний |
| Бренд | K.San |
| Додаткові властивості сідла | з отвором |
| Колір | чорний |
| Модель | YBT-6556 |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | без замка |
| Наявність логотипа | logo LEON |
| Розмір Д/Ш/В (см) | 270*146 см |
| Розмір сідла | 270*146 мм |
Сідло без замка 270*146 мм з отвором K.San YBT-6556 чорний logo LEON
- Модель: SAD-340
- Наявність: Є в наявності
-
362.12грн.
- Без ПДВ: 362.12грн.




