| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | K.San |
| Додаткові властивості сідла | з отвором |
| Модель | YBT-K080 |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | без замка |
| Наявність логотипа | logo LEON |
| Розмір Д/Ш/В (см) | 275*172 см |
| Розмір сідла | 275*172 мм |
| Колір | чорний |
| Бренд | K.San |
| Додаткові властивості сідла | з отвором |
| Колір | чорний |
| Модель | YBT-K080 |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | без замка |
| Наявність логотипа | logo LEON |
| Розмір Д/Ш/В (см) | 275*172 см |
| Розмір сідла | 275*172 мм |
Сідло без замка 275*172 мм з отвором K.San YBT-K080 чорний logo LEON
- Модель: SAD-341
- Наявність: Є в наявності
-
557.04грн.
- Без ПДВ: 557.04грн.




